Başkan Çetinsoy’dan ‘Ramazan Ayı’ mesajı

  • Kaydet

Günkırı Belediye Başkanı İlhan Çetinsoy, Müslümanların özlemle beklediği Ramazan-ı Şerif’in insanlar arasındaki birlik ve beraberlik bağlarının güçlenmesine büyük katkı sağladığını söyledi.

Ramazan ayı münasebetiyle bir tebrik mesajı yayımlayan Başkan Çetinsoy; heyecanla bekledikleri rahmet, mağfiret ve bereket ayı olan Ramazan ayına kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Geçmiş yıllarda alışık oldukları kalabalık sofralarda hep birlikte iftar açma alışkanlığının iki Ramazan’dır yaşanan korona virüs salgını nedeniyle yerini daha sade ve kalabalık olmayan sofralara bırakmasının üzüntüsünü yaşadıklarını dile getiren Çetinsoy, vatandaşları korona virüsle mücadele kapsamında Ramazan ayında ev ziyaretleri yapmamaları konusunda da uyardı.

Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan ayının başta ülkemiz olmak üzere tüm islam coğrafyasında huzura, barışa ve berekete vesile olmasına diler, bu mübarek ayının tüm dünyayı saran salgın hastalığın son bulmasına vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum…

Diğer Haberler